صفحه ی اصلی

قوانین خرید

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سایت شرکت بومرنگ تبریزی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های شرکت بومرنگ تبریزی تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

قوانین :

  1. ابتدا از موجودی محصول موردنظر خود اطمینان حاصل فرمایید سپس وجه خرید را پرداخت نمایید.
  2. پس از خرید 10% از متراژ قابل استرداد است، بنابراین در انتخاب رنگ و جنس و بافت و متراژ محصول خود دقت فرمایید.
  3. هزینه ارسال سفارشات محصول به عهده مشتری می باشد. مشتری بایستی در هنگام تحویل، صحت کالا را بررسی و از تحویل گرفتن کالای معیوب یا صدمه دیده خودداری نماید، در غیر این صورت تمام مسئولیت به عهده ی مشتری می باشد .
  4. شرکت بومرنگ تبریزی هیچگونه مسئولیتی در قبال نصب محصولات بر عهده ندارد. در صورتی که پارکت یاکفپوش از مهارت کافی برخوردار نباشد و مشکلی در نصب به وجود بیاید، این شرکت هیچ مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت .تصاویر موجود در سایت بومرنگ تبریزی، ممکن است از نظر رنگ کمی با واقعیت متفاوت باشند که این به دلیل کیفیت و تنظیمات  موبایل، تبلت ویا مانیتور  مشتری است، مرجوعی کالا در این حالت امکان پذیر نمی باشد .
  5. در صورت مغایرت کد کالای ارسال شده با سفارش مشتری، اگر همان روز با پشتیبانی تماس گرفته شود و ضمنا بسته بندی بدون کوچکترین تغییری باشد، میتوان کالا را مرجوع کرد .
  6. در صورت مقرر شدن مرجوعی کالا، پس از اینکه کالای مرجوعی به شرکت رسید و صحت آن مورد تائید قرار گرفت، وجه پرداختی به حساب مشتری مسترد خواهد شد .
  7. کیفیت کلیه کالاها ی  موجود در سایت  www.irdecor.com  توسط کارشناسان سازمان استاندارد جمهوری اسلامی ایران بررسی و مورد تائید قرار گرفته است و همگی طبق استاندارد های روز دنیا و از مسیر های کاملا قانونی تولید و یا وارد کشور شده و مراحل کنترل کیفیت و .. را بصورت کامل دریافت کرده اند.
  8. قیمت کالاها ی  موجود در  سایت از پایین ترین قیمت ممکنه در بازار و بر اساس رعایت حقوق مصرف کننده تعیین شده است  همچنین می توان گفت قیمت هر کالا متناسب با کیفیت آن می باشد.
  9. تکمیل فرآیند خرید و پرداخت به معنی پذیرش تمام قوانین خرید سایت بومرنگ تبریزی می باشد.
تنظیمات قالب

رنگ

برای مشاهده ی حالت های رنگی قالب کلبه برروی رنگ مورد نظر کلیک نمایید.
Green Blue Brown Yellow

بدنه قالب

رنگ پس زمینه
کد رنگ
سبک طرح بندی برای تصاویر پس زمینه: جعبه
سبک های طرح بندی
انتخاب منو
فونت گوگل
سایز فونت بدنه
نوع فونت بدنه

Main Menu