صفحه ی اصلی

معرفی نامه شرکت

 

شرکت بازرگانی بومرنگ تبریزی، به شماره ثبت 426497، با هدف تامین نیازهای مشتریان همراه با نوآوری و به خدمت گرفتن فناوری روز دنبا از سال 1395 در زمینه واردات محصولات دکوراتیو و به طور تخصصی پارکت لمینت شروع به فعالیت نمود.

شرکت بازرگانی بومرنگ تبریزی با بهره گیری از پرسنلی متخصص و مجرب همواره بر آن بوده تا در عرصۀ رقابتی، با استفاده از به روز ترین‏های دنیا، محصولاتی با قیمت مناسب و کیفیتی عالی و درخور شأن مشتریان گرانقدر فراهم آورد. از جمله محصولات این شرکت می توان پارکت لمینیت با برندهای درجه یک اروپایی و چینی نام برد. شایان ذکر است که این شرکت دارای نمایندگی رسمی Kronopol محصول کشور لهستان و Swiss Krono ساخت سویس می‏باشد.

شرکت بومرنگ تبریزی در زمینه های جستجوی کالا، استعلام قیمت، درخواست نمونه تجاری، واردات کالا، صادرات کالا، انجام حوالجات، ترخیص کالا، اخذ مجوز استاندارد و سایر مجوزهای وارداتی، مکاتبات بازرگانی تخصصی از ابتدا، مشاوره و راهنمایی بازرگانی، بازاریابی جهت کالاهای صادراتی، ارائه اطلاعات بازرگانی، اخبار بازرگانی و ... نیز فعال می باشد.

در راستای پاسخگویی هرچه بهتر نیازهای هم وطنان عزیز علاوه بر دفتر مرکزی در تهران، شرکت بومرنگ تبریزی دارای نمایندگی‏های متعددی در سراسر کشور می‏باشد. امید است با استعانت از الطاف پروردگار بتوانیم گامی هرچند کوچک ، ولی مؤثر در این عرصه برداشته باشیم.

تنظیمات قالب

رنگ

برای مشاهده ی حالت های رنگی قالب کلبه برروی رنگ مورد نظر کلیک نمایید.
Green Blue Brown Yellow

بدنه قالب

رنگ پس زمینه
کد رنگ
سبک طرح بندی برای تصاویر پس زمینه: جعبه
سبک های طرح بندی
انتخاب منو
فونت گوگل
سایز فونت بدنه
نوع فونت بدنه

Main Menu